Navigace

Mercedes V

Neotřelý design a luxusní vzhled, to je to první, co vás napadne, když uvidíte Mercedes-Benz třídy V.

Dokonale ladný

Přitažlivý exteriér spojuje prvky elegantních, přitom nápadných linií a volných ploch, což mu zajišťuje žádanou vyváženost. Vozidlo přes své rozměry nepůsobí hřmotně, naopak nelze mu upřít jistou grácii, především v pohybu.

Bohatý prostor interiéru překvapí každého. Precizní zpracování a použití pouze vysoce kvalitních materiálu mu zajistí nejen nadstandardní pohodlí, ale také zasloužený pocit bezpečí a radosti z jízdy již od nasednutí.

Nekonečný vnitřní prostor

Mercedes-Benz třídy V je vůz, na který se můžete spolehnout v každé situaci a každý den. Velkou kapacitu pro přepravu zajišťuje neskutečně objemný vnitřní prostor s osmi variantně uzpůsobenými sedadly, která jsou překvapivě výborně dimenzovaná, velmi pohodlná, standardně posouvatelná a polohovatelná, a v případě potřeby potěší také jejich možná vyjímatelnost.

Bezpečí a pohodlí

Vnitřní prostor je ideální i pro vysoké jedince, nad hlavou je vždy dostatek místa, rovněž rozvržení sedadel nesnižuje komfort během jízdy, a to i při zcela zaplněném vozidle.

Bezpečnost cestujících je navíc zajištěna neotřelými inovativními asistenčními a bezpečnostními systémy, které usnadňují řízení a dodávají vozu punc jednoho z nejbezpečnějších vozů této třídy vůbec.

Auto, které miluje silnice

Tento vůz si poradí s jakýmkoli povrchem, na hladkých silnicích a dálnicích bude mít chuť se vyloženě předvádět. Ale i horší stav silnic a krátké nerovnosti jsou pro něj výzvou, stabilní podvozek a tlumiče karoserii spolehlivě udrží. Pohon zadní nápravy dodá jistotu každému řidiči.

Do kufru se vleze všechno

Ohromující obsah kufru pojme opravdu velké množství kufrů, tašek, i kočárků, užitečná hmotnost je 950 kg! Skvělý aktivní styl řízení a perfektní zážitek vychutnáte díky vysoké účinnosti vznětového motoru s vysokým točivým momentem. Automatická převodovka se sedmi stupni je skvělou zárukou pro dokonalou jízdu, nízká spotřeba pohonných hmot je již samozřejmostí.

Srdeční záležitost

Mercedes-Benz třídy V je vůz, který si oblíbíte na první pohled, po první jízdě z něj bude láska na celý život. Je to totiž kvalita bez podmínek.

Nechte se zlákat a přesvědčte se sami. Vůz si můžete exkluzivně půjčit v naší půjčovně. Zpestřete si tak svůj den, víkend nebo třeba celý týden a vezměte svou rodinu na perfektní výlet či dovolenou. Užijete si nevšední zážitek.

Akceptujeme platební karty

Obrázek akceptovaných karet

Kontaktní údaje

MAXIAUTO s.r.o., Bavorská 856, Praha 5, 155 00 GOOGLE MAPS
CLOSE
CLOSE