Navigace

Služby půjčovny dodávek

Neustále se snažíme rozšiřovat portfolio našich služeb a vymýšlet, co by se Vám kromě půjčení dodávky hodilo. Krátkodobé pronájmy, pronájmy s následným odkupem nebo nákladní taxi, to vše postaveno na pevných základech naší hlavní služby - půjčovny dodávek.

Půjčovna Dodávek

Nové a kvalitní dodávky a užitkové vozy

Jeden z benefitů, na kterých si opravdu zakládáme. V našem vozovém parku najdete dodávky staré maximálně 36 měsíců. Naše půjčovna provádí pravidelný autorizovany servis a kontrolu. Proto Vám můžeme garantovat, že jsou vozidla v perfektním stavu. Čistota zvenku i zevnitř je pro nás samozřejmostí. I stěhování a jiné činnosti spojené s užitkovými vozy mohou být důstojné a s jistou dávkou komfortu.

Řádné pojištění včetně náhradního vozidla

Všechna vozidla jsou řádně pojistěna. Odpovědnostní, havarijní a asistenční pojistění odpovídají podmínkám pro autopůjčovnu.

V případě poškození či nepojízdnosti vozidla, které jste si u nás vypůjčili, Vám v co nejkratším čase přistavíme nový náhradní vůz. Nechte všechny starosti s pojistnou událostí na nás.

Přistavení vozu po celé ČR

Pokud si nemůžete vyzvednout vypůjčenou dodávku nebo osobní automobil u nás na pobočce, není problém se s námi domluvit a my vám rádi přistavíme automobil kdekoliv po celé ČR včetně víkendů a svátků. Více info pro Prahu na telefonu: 777 905 100, pro Plzeň 777 282 142.

Neomezené kilometry

Pokud plánujete dlouhou cestu, uveďte při výpočtu odhad ujetých kilometrů, počet ujetých kilometrů neomezujeme. Systém spočítá zvýhodněnou cenu s ohledem na ujeté kilometry. Pokud si však chcete půjčit dodávku jen na lokální stěhování nebo na kratší cesty, zvýhodní kalkulátor cenu dle doby půjčení.

Dlouhodobý pronájem

Chcete si půjčit dodávku na dobu, která se pohybuje v řádu měsíců, či dokonce let? Žádný problém! U nás platí, že na čím déle si vozidlo půjčíte, tím výhodnější podmínky získáte. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si individuální podmínky, které vám budou vyhovovat.

Pronájem dodávky s řidičem

V případě, že se necítíte na řízení větší dodávky, eventuelně potřebujete pomoci i s naložením a vyložením nákladu, využijte naší služby „pronájem dodávky s řidičem.“ Tuto službu je možné využít na více dní a samozřejmě i do zahraničí.

Zapůjčíme vám veškeré vybavení zdarma

Půjčujete si osobní vůz nebo dodávku pro ne zcela běžnou činnost a nemáte specifické vybavení? Rádi Vám zapůjčíme veškerou výbavu, jako např.:

  • Manipulační techniku
  • Nosiče, zavazadlové boxy
  • Dětské autosedačky
  • Kurty, rudly
  • Další vybavení dle potřeb

 

SPOLUPRÁCE S POJIŠŤOVNAMI

Měli jste nehodu nebo máte poruchu na svém voze? Zařídíme náhradní vůz – naše půjčovna dodávek spolupracuje s předními českými pojišťovnami. Nemusíte mit žádné obavy.

Poškození vašeho vozidla

V případě poškození/nepojízdnosti Vašeho vozu Vám poskytneme náhradní vozidlo z našeho vozového parku a poradíme Vám s vyřizováním formalit při jednání s pojišťovnami.

Poškození vypůjčené dodávky

V případě poškození/nepojízdnosti vozidla, které jste si u nás vypůjčili, Vám v co nejkratší době zajistíme náhradní vůz.

MAXI OPERÁK

Nejste rozhodnuti, zdali si dodávku koupit nebo pouze půjčovat? Využijte službu Operák. Domluvíme se, na jakou dobu si vozidlo půjčíte na zkoušku. Může se jednat jak o krátkodobý, tak i o dlouhodobý pronájem – záleží na individuální dohodě. Vyzkoušíte si tak reálný provoz vozu. V případě, že Vám bude vyhovovat, domluvíme se na odkupu za zvýhodněnou cenu, včetně pravidelných plateb a jejich zápočtů.

Jelikož se jedná o složitější proces, který je třeba uzpůsobit každému zákazníkovi dle jeho přání a představ, je nezbytná individuální domluva.

Kontaktujte nás např. na čísle 777 905 100 a jistě se domluvíme!

Akceptujeme platební karty

Obrázek akceptovaných karet

Kontaktní údaje

MAXIAUTO s.r.o., Bavorská 856, Praha 5, 155 00 GOOGLE MAPS

V Plzni máme dovolenou. Do 30. července je možné předání a převzetí vozidel pouze v Praze. Děkujeme za pochopení.

X